KSEF DO KOSZA!

DZIĘKUJEMY

za Twój udział w tej ważnej akcji!

Witaj!

 

Dziękuję za podpisanie petycji o wstrzymanie niebezpiecznego i inwigilującego obywateli Krajowego Systemu e-Faktur. 

Twój głos jest nam szczególnie bliski i ma duże znaczenie, gdyż pokazuje, że wszystkie działania w tej sprawie, jakie podejmujemy w ramach Konfederacji, w tym: alarmowanie opinii publicznej w mediach społecznościowych, pytania i wnioski, interwencje w obronie przedsiębiorców, czy wreszcie aktywna kontrola rozporządzeń i zarządzeń wykonawczych obecnego rządu, zaczynają dawać pierwsze efekty!

Licznik sygnatariuszy naszej petycji idzie do góry, także dzięki Tobie, ale czas nagli. I dlatego mam do Ciebie jeszcze jedną, małą i zarazem bardzo ważną prośbę. 

Jestem przekonany, że wśród Twoich bliskich i znajomych są osoby, które NIE WIEDZĄ O NASZEJ AKCJI PETYCYJNEJ (i nawet nie mają świadomości skali zagrożeń ze strony KSeF). CZY MOŻESZ POMÓC NAM DOTRZEĆ DO NICH Z TĄ PILNĄ INFORMACJĄ?

Dlatego bardzo proszę: podziel się z nimi linkiem do znanej Ci już strony ksef.ruch-narodowy.pl – możesz to zrobić na wiele sposobów:

Facebook
WhatsApp
X
Email

W ten prosty sposób dodatkowo poszerzymy zasięg naszej akcji, a tym samym – zwiększymy nacisk na administrację rządową, by jak najszybciej wstrzymała system KSeF i oszczędziła nam wszystkim problemów i ryzyk z niego płynących.

Przyjmij moje serdeczne pozdrowienia,


Michał Wawer
Poseł na Sejm RP
Wiceprezes Ruchu Narodowego

Copyright 2026 by Ruch Narodowy
Konfederacja Wolność i Niepodległość